Det självklara valet

NVK logotyp
fronter
dds
utv
dexter
teknikcollege
insta

SÖK PÅ SIDAN

Kontakta NORRA VÄSTMANLANDS UTBILDNINGSFÖRBUND

Postadress:

Fridavägen 5, 737 44 Fagersta

Telefon:

0223-443 00

Sjukanmälan gymnasiet: 0223-445 94

Sjukanmälan vux: 0223-28191, eller vux@nvu.se

E-post:

registrator(at)nvu.se 

förnamn.efternamn@nvu.se

Besök oss:

Fridavägen 5

Besöksparkeringen är nära Brinellvägen 5.

737 44 Fagersta

Mentorer

Lista över mentorer år 1 hösten 2020 Pdf, 277.1 kB..

Klass

Mentor

Telefon

e-post

BA20

Conny Magnusson

0223-447 30

conny.magnusson@nvu.se


Fadeawh Al-Jaber

0223-447 79

fadeawh.aljabear@nvu.se

BF20

Anna Bengtsson

0223-443 45

anna.bengtsson@nvu.se


Lena Gräsberg

0223-447 07

lena.grasberg@nvu.se

EE20

Erika Hultelid

0223-445 58

erika.hultelid@nvu.se


Johanna Klingvall

0223-447 29

johanna.klingvall@nvu.se

EK20

Jenny Forsman

0223-448 83

jenny.forsman@nvu.se


Emelie Beijer

0223-443 64

emelie.beijer@nvu.se

FT20

Robert Eriksson

0223-443 56

robert.eriksson@nvu.se


Pernilla Bellman

0223-447 38

pernilla.bellman@nvu.se

IN20

Roger Eriksson

0223-447 62

roger.eriksson@nvu.se


Fredrik Piirhonen

0223-448 96

fredrik.piirhonen@nvu.se

NA20

Christina Larsson

0223-447 04

christina.larsson@nvu.se


Camilla Axfeldt

0223-447 39

camilla.axfeldt@nvu.se

SA20

Ingela Klingestedt

0223-441 96

ingela.klingestedt@nvu.se


Antje Hillers

0223-447 21

antje.hillers@nvu.se

TE20

Anna Vikmanis

0223-447 65

anna.vikmanis@nvu.se


Mattias Stahre

0223-443 68

mattias.stahre@nvu.se

VO20

Sisko Laurila

0223-447 45

sisko.laurila@nvu.se


Jan Wallén

0223-448 42

jan.wallen@nvu.se

IMA

Torbjörn Jonsson-Brissman

0223-449 46

torbjorn.jonssonbrissman@nvu.se


Maria Wrede

0223-441 65

maria.wrede@nvu.se

IMS-A

Helena Rågelid

0223-443 73

helena.ragelid@nvu.se


Anette Olander

0223-447 18

anette.olander@nvu.se

IMS-B

Ann-Louise Lüttke

0223-448 55

ann-louise.luttke@nvu.se


Sada Hassan

0223-449 41

sada.hassan@nvu.se

IMYFT

Kjell Lundmark

0223-447 25

kjell.lundmark@nvu.se

IMYBA

Tommy Engman

0223-444 80

tommy.engman@nvu.se

IMYRL

Ingela Hedbom Karlsson

0223-448 78

ingela.hedbomkarlsson@nvu.se

Klass

Mentor 1

Mentor 2

BA17HU

Lars-Göran Eriksson

BA17MA

Jouni Joona

BA18HU

Peter Johansson

Conny Magnusson

BA18MA

Andreas Larsson

BA19

Peter Johansson

Andreas Larsson

BF17

Lena Gräsberg

BF18

Gunnar Mattson

Ann-Kristin Eriksson

BF19

Johanna Ahlkvist

Mikael Hillerström

BRYGGAN

Fredrik Piirhonen

EE17

Simon Ahlgren

EE18

Per-Åke Stjärnström

EE19

Erika Hultelid

EK17

Jenny Forsman

EK18

Lars Jansson

Kristoffer Stolpe

EK19

Alexander Himmerlöv

Mona-Liz Philipsson

FT17

Kjell Lundmark

George Bruss

FT18

George Bruss

Kjell Lundmark

FT19

Kjell Lundmark

Robert Eriksson

IMAA

Helena Rågelid

Anette Olander

IMAB

Fadeawh Al-Jaber

Emelie Beijer

IMS-ALE

Ann-Louice Lüttke

Rubab Jalil Ebrahim

IMS-HEN

Hanna Edman

Sada Hassan Moalim

IMS-MWE

Maria Wrede

Torbjörn Jonsson-Brissman

IMS-THN

Tuija Hyttinen

Marie Karlsson

IMYFT

Carina Nurmi

IMYHV

Tommy Engman

IMYRL

Ingela Hedbom Karlsson

Pontus Ekwall

IN17

Jorma Latomaa

Mats Dalhbo

IN18

Jorma Latomaa

Mats Dalhbo

IN19

Mats Dalhbo

Roger Eriksson

NA17

Armin Dujso

NA18

Karin Bjerner

NA19

Marit Hichens-Bergström

Pernilla Bellman

NPS

Marit Österholm

Staffan Lund

PRAKTIK

Magnus Dahlberg

RL19

Pontus Ekwall

SA17

Ingela Klingestedt

SA18

Lena Sjödin

Anna Lundén

SA19

Jimmy Jonecrantz

Carola Nilses

SP4

Sara Forsberg

Helena Frisk

TE17

Mattias Stahre

TE18

Helena Frisk

TE19

Lars Haag

Tanja Svennberg

VO17

Jan Wallén

Sisko Laurila

VO18

Jan Wallén

Sisko Laurila

VO19

Jan Wallén

Sisko Laurila


Sidansvarig:

Linda Halldin Normann

Senast ändrad:

Scrolla upp